Bu internet sitesi markalardan bağımsız özel servis hizmeti sunmaktadır. Yetkili servis değildir.
Markadan Bağımsız Özel Servis29 Temmuz 2026Altınordu/Ordu
Özel Teknik Servis Hizmeti

Altınordu Endüstriyel Servisi

0 850 307 34 38

Altınordu Endüstriyel Servisi İletişim Bilgileri

📱 Altınordu Endüstriyel Servisi Telefonu0 850 307 34 38
🛠️ Servis TipiÖzel Servis | Yetkili servis değildir. Garantisi bitmiş cihazlara hizmet vermektedir.
🌍 Altınordu Endüstriyel Servisi AdresiAltınordu/Ordu
⌛ Ortalama Servis Süresi60 dakika
⏰ Çalışma Saatleri09:00–20:00
Servis Yorumu★★★★★5.0 (✅ 133 Değerlendirme)
📅 Güncellenme Tarihi29.07.2026
Altınordu Endüstriyel Servisi olarak Altınordu/Ordu bölgesinde Altınordu Endüstriyel cihazları için markadan bağımsız özel teknik servis hizmeti sunulmaktadır. Detaylı hizmet listesi için Altınordu Beyaz Eşya Servisi sayfasını inceleyebilirsiniz. İlgili olarak Altınordu Endüstriyel Kahve Makinesi Servisi hizmetimiz de verilmektedir. Firmamız herhangi bir üreticinin yetkili servisi değildir; garantisi sona ermiş veya kullanıcı talebiyle özel servis hizmeti istenen Endüstriyel cihazları için yerinde arıza tespiti, periyodik bakım, montaj, demontaj ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servis sürecimiz telefon ile iletişime geçmenizle başlar; 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturduğunuzda adresinize yönlendirilen teknisyenimiz cihazınızdaki arızayı yerinde analiz eder, gerekli müdahaleyi ve varsa yedek parça ihtiyacını sizin onayınızla netleştirir. Onay alınmadan kapsam dışı işlem yapılmaz; fiyatlandırma şeffaf biçimde paylaşılır ve işlem sonrası yapılan işçilik firmamız tarafından garanti altına alınır. Altınordu/Ordu bölgesinde ulaşım planlaması yapılarak aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; acil arıza bildirimlerinde öncelikli randevu oluşturulur. Beyaz eşya arızalarında su kaçağı, çalışmama, aşırı ses, koku, soğutma veya ısıtma performans düşüklüğü, ekran veya panel kaynaklı görüntü sorunları, su almama, sıkmama, program yarıda kalma gibi şikâyetler sık karşılaşılan problemler arasındadır. Kombi servislerinde ateşleme hatası, petek ısınmama, basınç düşmesi, sıcak su gelmemesi; klima servislerinde soğutmama, gaz kaçağı şüphesi, koku, su damlatma ve uzaktan kumanda arızaları; buzdolabı servislerinde kompresör, termostat, fan ve gaz dolumu gerektiren durumlar deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilir. Arçelik, Beko, Bosch, Siemens, Samsung, LG, Profilo, Altus, Ariston, Vaillant, Demirdöküm, Daikin, Mitsubishi ve onlarca farklı markada model bazlı müdahale yapılmaktadır. Cihazınızın marka ve modeline uygun yedek parça temini mümkün olduğunca aynı gün sağlanır; arıza kodu ve yapılan işlem servis formunda belirtilir. Periyodik bakım hizmetleri cihaz ömrünü uzatır; kombi ve klima bakımlarında filtre temizliği, basınç kontrolü, gaz seviyesi ölçümü, petek temizliği ve genel güvenlik testleri uygulanır. Çamaşır ve bulaşık makinelerinde pompa, motor, rezistans, kapak kilidi, su giriş valfi ve elektronik kart arızaları; televizyonlarda panel, güç kartı, LED aydınlatma ve görüntü kartı kaynaklı sorunlar yerinde veya servis merkezine alınarak çözüme kavuşturulabilir. Altınordu Endüstriyel Servisi hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz haftanın her günü 09:00 ile 20:00 saatleri arasında arayabilir; mesai dışı acil taleplerde çağrı merkezimiz kayıt alarak ilk uygun randevu saatini bildirir. Altınordu ve Ordu genelinde hizmet veren mobil servis ağımız sayesinde cihazınızı taşımadan kapınızda çözüm üretmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz, temiz ve düzenli çalışma prensibiyle adresinizde gerekli kontrolleri tamamlar; işlem bitiminde cihazın çalışır durumda teslim edilmesini sağlar. Ev, iş yeri, apartman, site, ofis ve ticari alanlarda verilen servis hizmetinde hijyen kurallarına uyulur; cihaz çevresi koruma altına alınarak müdahale gerçekleştirilir. Elektrik tesisatı, su bağlantısı, gaz hattı ve drenaj kontrolleri arıza kaynağını doğru tespit etmek için servis sürecinin ayrılmaz parçasıdır; gerekli durumlarda kullanıcıya bakım önerileri ve cihaz kullanım tavsiyeleri sözlü olarak aktarılır. Yedek parça değişimlerinde cihazınıza uygun parça kullanımı esastır; parça değişimi sonrası test çalıştırması yapılarak arızanın giderildiği teyit edilir ve cihazınız güvenli şekilde kullanıma bırakılır. Servis talebi oluşturmak, fiyat bilgisi almak veya randevu planlamak için 0 850 307 34 38 numaralı Altınordu Endüstriyel Servisi hattını aramanız yeterlidir; Altınordu/Ordu bölgesinde hızlı, güvenilir ve garantili özel servis desteği için profesyonel ekibimiz hizmetinizdedir. İlgili servis sayfaları: Altınordu Endüstriyel Kahve Makinesi Servisi, Altınordu Endüstriyel Buzdolabı Servisi, Altınordu Endüstriyel Çamaşır Makinesi Servisi.

Altınordu Endüstriyel Servisi — Sık Sorulan Sorular

Altınordu Endüstriyel Servisi telefon numarası nedir?

Altınordu Endüstriyel Servisi telefon numarası 0 850 307 34 38 olup haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Altınordu Endüstriyel Servisi yetkili servis mi?

Altınordu Endüstriyel Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak garantisi bitmiş cihazlara yerinde teknik destek verir.

Altınordu Endüstriyel Servisi ne kadar sürede adresime gelir?

Altınordu Endüstriyel Servisi ortalama 60 dakika içinde adresinize ulaşmayı hedefler; Altınordu/Ordu bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır.

Altınordu Endüstriyel Servisi hangi arızalara bakıyor?

Altınordu Endüstriyel Servisi Altınordu/Ordu bölgesinde Endüstriyel cihazlarında arıza, bakım, montaj ve onarım işlemlerine uzman teknisyen kadrosu ile müdahale eder; yedek parça ve garantili işçilik sunulur.

Altınordu Endüstriyel Servisi çalışma saatleri nedir?

Altınordu Endüstriyel Servisi 09:00–20:00 saatleri arasında hizmet verir; mesai dışı acil talepler kayıt altına alınarak ilk uygun saatte randevu verilir.

Altınordu Endüstriyel Servisi hangi mahallelerde hizmet veriyor?

Altınordu Endüstriyel Servisi Altınordu ilçesinin tüm mahallelerinde yerinde servis sunar.

Altınordu Endüstriyel Servisi fiyatları ne kadar?

Altınordu Endüstriyel Servisi fiyatları arıza türüne ve yedek parça ihtiyacına göre değişir; net fiyat yerinde tespit sonrası telefonla paylaşılır.

Altınordu Endüstriyel Servisi aynı gün servis veriyor mu?

Altınordu Endüstriyel Servisi Altınordu bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması yapılır; acil arıza kayıtları önceliklendirilir.

Altınordu Endüstriyel Servisi için aynı gün yerinde servis randevusu almak üzere hemen arayın.

0 850 307 34 38 — Hemen Ara

Altınordu Endüstriyel Servisi — Altınordu bölgesinde Endüstriyel servisi.

Altınordu Endüstriyel Servisi kapsamında Altınordu bölgesinde Endüstriyel cihazlarında arıza tespiti, bakım, montaj ve onarım hizmeti sunuyoruz. Deneyimli teknisyen kadromuz cihazınızdaki sorunu yerinde analiz eder ve onayınızla müdahale planını netleştirir. Endüstriyel cihazınızda performans düşüklüğü, ses, koku, su kaçağı, çalışmama veya hata kodu gibi arızalarda aynı gün servis imkânı sunulmaya çalışılır; tüm marka ve modellerde teknik destek verilir. Altınordu Endüstriyel Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti verir; yetkili servis değildir ve garantisi devam eden cihazlarda üretici servis yönlendirmesi önerilir. Yapılan işçilik garanti altına alınır. Yedek parça ihtiyacı servis öncesinde paylaşılır; onay alınmadan ek ücret uygulanmaz. Altınordu genelinde yerinde müdahale ile cihazınızı taşımadan çözüm üretilir. Randevu oluşturmak için 0 850 307 34 38 numaralı Altınordu Endüstriyel Servisi hattını arayabilir; haftanın her günü 09:00–20:00 saatleri arasında destek alabilirsiniz. Servis sonrası cihaz test edilerek arızanın giderildiği kontrol edilir; Altınordu Endüstriyel Servisi kapsamında şeffaf fiyatlandırma ve garantili işçilik ile hizmet tamamlanır. Endüstriyel servisinde elektronik kart, motor, pompa, rezistans, sensör ve mekanik aksam arızalarına model bazlı müdahale yapılır; arıza kodu kayıt altına alınır. Altınordu bölgesinde acil arıza kayıtları önceliklendirilir; Altınordu Endüstriyel Servisi kapsamında hızlı ulaşım ve güvenilir özel servis desteği sunulur.

Altınordu Endüstriyel Servisi — Servis Aşamaları

Arıza bildiriminden teslime kadar süreç
01Arama ve Kayıt

Altınordu Endüstriyel Servisi hattını (0 850 307 34 38) arayarak arıza ve adres bilgilerinizi paylaşın; çağrı merkezimiz kaydınızı açar.

02Randevu Planlama

Altınordu bölgesinde adresinize uygun gün ve saat için randevu oluşturulur; acil arıza bildirimleri önceliklendirilir.

03Yerinde Arıza Tespiti

Teknisyenimiz adresinize gelerek cihazı yerinde inceler, arıza kaynağını belirler ve müdahale planını sizinle paylaşır.

04Onay ve Fiyat Bilgisi

Onayınız olmadan işlem yapılmaz; yedek parça ve işçilik ücreti şeffaf biçimde bildirilir, ek ücret uygulanmaz.

05Onarım ve Test

Onay verdiğiniz kapsamda onarım tamamlanır; cihaz çalıştırılarak arızanın giderildiği kontrol edilir.

06Teslim ve Garanti

Cihazınız kullanıma hazır şekilde teslim edilir; yapılan işçilik Altınordu Endüstriyel Servisi kapsamında garanti altına alınır.

Altınordu Endüstriyel Servisi — Müşteri Yorumları

Altınordu, Ordu — müşteri geri bildirimleri
Ali R.Altınordu
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. Altınordu için güvenilir özel servis.

Burak C.Altınordu
★★★★★

Altınordu bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Altınordu
★★★★★

Altınordu bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Altınordu
★★★★★

Altınordu Endüstriyel Servisi üzerinden iletişime geçtim; Altınordu adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Altınordu
★★★★★

Altınordu Endüstriyel Servisi ekibi Altınordu adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Altınordu
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Altınordu bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.Altınordu
★★★★★

Altınordu bölgesinde Endüstriyel arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Altınordu
★★★★★

Altınordu için Endüstriyel servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Ali R.Altınordu
★★★★★

Cihazım çalışmıyordu; yerinde arıza tespiti yapıldı, parça değişimi onayımla gerçekleşti. Altınordu için güvenilir özel servis.

Burak C.Altınordu
★★★★★

Altınordu bölgesinde çamaşır makinesi arızasında aynı gün destek aldım. Teknisyen bilgiliydi, işlem sonrası test yapıldı.

Fatma S.Altınordu
★★★★★

Altınordu bölgesinde kombi bakımı yaptırdım. Saatinde geldiler, cihaz test edilerek teslim edildi; memnun kaldım.

Elif N.Altınordu
★★★★★

Altınordu Endüstriyel Servisi üzerinden iletişime geçtim; Altınordu adresinde hızlı randevu, uygun fiyat ve garantili işçilik sunuldu.

Hasan Y.Altınordu
★★★★★

Altınordu Endüstriyel Servisi ekibi Altınordu adresime kısa sürede ulaştı. Şeffaf fiyat, garantili işçilik ve profesyonel hizmet.

Zeynep A.Altınordu
★★★★★

Buzdolabı soğutmuyordu; Altınordu bölgesinde aynı gün servis aldım. Arıza giderildi, cihaz sorunsuz çalışıyor.

Mehmet K.Altınordu
★★★★★

Altınordu bölgesinde Endüstriyel arızası için aradım; aynı gün teknisyen geldi, fiyat önceden söylendi, işçilik garantili yapıldı.

Emre D.Altınordu
★★★★★

Altınordu için Endüstriyel servisi ararken ulaştım. Telefonda net bilgi, yerinde hızlı çözüm; tavsiye ederim.

Altınordu Diğer Teknik Servis Hizmetleri

Yerinde arıza, bakım ve onarım

Altınordu Beyaz Eşya Servisleri

Markadan bağımsız özel servis — yetkili servis değildir

Altınordu Endüstriyel Servisi — Hizmet Verilen Mahalleler

Altınordu mahallelerinde endüstriyel servisi

Altınordu ilçesinde listelenen mahallelerde endüstriyel arıza, bakım ve onarım hizmeti sunulmaktadır. Aynı gün yerinde servis için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturabilirsiniz.

Altınordu ilçesinde Endüstriyel servisi özellikle Zaferimilli Mahallesi, Alisayvan Mahallesi, Akyazı Mahallesi, Kurtulmuş Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi ve çevresinde sık talep edilmektedir. Bu mahallelerde aynı gün yerinde arıza tespiti ve onarım için 0 850 307 34 38 numaralı hattımızdan randevu oluşturabilirsiniz.

Akkise Mah. Akyazı Mah. Akçatepe Mah. Alembey Mah. Alisayvan Mah. Altunyurt Mah. Alınca Mah. Arpaköy Mah. Artıklı Mah. Ataköy Mah. Aydınlık Mah. Aziziye Mah. Bahariye Mah. Bahçelievler Mah. Bayadı Mah. Bayramlı Mah. Boztepe Mah. Bucak Mah. Burhanettinköy Mah. Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet (Köy) Mah. Dedeli Mah. Delikkaya Mah. Dikence Mah. Durugöl Mah. Düz Mah. Düzköy Mah. Emen Mah. Erenli Mah. Eskipazar Mah. Eyüplü Mah. Gerce Mah. Gökömer Mah. Gümüşköy Mah. Günören Mah. Güzelyalı Mah. Güzelyalı (Uzunisa) Mah. Hacılar Mah. Hatipli Mah. Hürriyet Mah. Işıklı Mah. Karaağaç Mah. Karacaömer Mah. Karaoluk Mah. Karapınar Mah. Karşıyaka Mah. Kayabaşı Mah. Kayadibi Mah. Kirazlimanı Mah. Kovancı Mah. Kumbaşı Mah. Kurtulmuş Mah. Kuylu Mah. Kökenli Mah. Kısacık Mah. Kızılhisar Mah. Mubarek Mah. Nizamettin Mah. Orhaniye Mah. Ortaköy Mah. Osmaniye Mah. Oğmaca Mah. Pelitli Mah. Saray Mah. Saraycık Mah. Sağırlı Mah. Selimiye Mah. Subaşı Mah. Taşbaşı Mah. Terzili Mah. Teyneli Mah. Topluca Mah. Uzunisa Mah. Uzunmusa Mah. Yaraşlı Mah. Yağızlı Mah. Yemişli Mah. Yeni Mah. Yeşilköy Mah. Yukarıtepe Mah. Yıldızlı Mah. Zafer Mah. Zaferimilli Mah. Çavuşlar Mah. Öceli Mah. Örencik Mah. Övündük Mah. Şahincili Mah. Şarkiye Mah. Şenköy Mah. Şenocak Mah. Şirinevler Mah.

Altınordu — 92 mahallede yerinde özel servis

Servis talebi ve randevu için hemen arayın

0 850 307 34 38
Özel Servis hattı0 850 307 34 38Hemen Ara